Po niekoľko ročnom úspešnom pôsobení našej firmy na trhu v oblasti elektroinštalácií, ale aj stavebných a iných prác v okrese Čadca, ale aj za jeho hranicami, nám dovoľte, predstaviť Vám našu novú, chystanú predajňu DABA elektro-voda-plyn-kúrenie.

KDE NÁS NÁJDETE?

Naša predajňa sa nachádza v areáli firmy Kross s.r.o. v Podvysokej, ihneď vedľa predajne Farebnín a stavebnín Kross. Areál sa náchadza v Podvysokej č.409 pri ceste medzi Turzovkou a Čadcou, vedľa Čističky odpadových vôd.

ČO U NÁS MÔŽETE OČÁKAVAŤ?

👉 Kompletný vodárenský, kanalizačný a odpadový materiál potrebný pre domácnosť a domácich kutilov, ale taktiež pre majstrov elektrikárov, vodárov a plynárov k stavbám nových alebo rekonštrukciám existujúcich objektov.

👉Všetko potrebné pre Vašu elektroinštálaciu všetkých druhov, od „hrubej inštalácie,“ až po „kompletáž. Široký sortimentu výberu vypínačov a zásuviek rôznych typov a značiek, ističov a ďalších rozvádzačových modulov. Taktiež, všetko potrebné pre bleskozvod.

👉V prípade skladovej nedostupnosti tovaru, ktorý práve potrebujete, možnosť jeho objednania a doručenia do 2 pracovných dní.

👉Možnosť telefonickej alebo internetovej objednávky (cez Messenger firmy) tovaru a pri nákupe aspoň za 100€ jeho bezplatný dovoz vrámci okresu Čadca.

👉Možnosť objednania elektroinštalácie, revíznej správy a ďalších činností od našej firmy priamo na predajni.

👉Viete, že za pár dní budete potrebovať väčšie množstvo materiálu? Zavolajte nám a my Vám všetko pripravíme, popripáde dovezieme na dohodnutý termín.

👉Chýba Vám pár položiek pri práve prebiehajúcich prácach? Stavte sa u nás, nakúpte čo potrebujete a pritom si urobte pauzu pri kávičke, ktorú u nás dostaneme pri každom nákupe ZDARMA.☕

👉Možnosť nákupu na faktúru.

👉Garancia benefitov pre stálych zákaznikov. OFICIÁLNE OTVORENIE PREDAJNE UŽ 01.06.2023!!!Tešíme sa na Vás. :))

Tel. číslo na predajňu: +421907822889.

dabaobchod@gmail.com

×

Make an appointment and we’ll contact you.