Sme zárukou maximálnej profesionality a kvality vzájomne prepojených s individuálnym prístupom ku každému problému.

Ponúkame poradenskú činnosť v oblasti elektroinštalačných prác a elektrických zariadení, samotné elektroinštalačné práce pri stavbách nových alebo rekonštrukciách existujúcich domov a bytov, kancelárských priestorov a iných objektov…

Naše dlhoročné skúsenosti na trhu spoločne s dlhoročnými skúsenosťami naších kolegov niesú ničím iným ako zárukou Vašej maximálnej spokojnosti pri preberaní objednaných prác.

Pri práci používame vždy tie najkvalitnejšie stroje popredných značiek, naši dodávatelia doručujú elektrický materiál v expresnom termíne, takže sa nemúsite obávať zdĺhavých realizácii. Samozrejmosťou z našej strany je práca v absolútnej čistote, preto si dávame záležať na tom, aby ste po našom odchode mohli objekt plnohodnotne používať.

Podstatnou časťou našej pôsobnosti je revízna činnosť. Vďaka vzdelaniu naších kolegov Vám môžeme ponúknuť revíznu činnosť objektov bez obmedzenia napätia triedy A a B, bleskozvodov, elektrických strojov,…

SME TU PRE VÁS VO DNE V NOCI!

A to doslova! V prípade potreby kolegovia z našej poruchovej služby realizujú odhalenie a opravy porúch v expresnom termíne. Stačí napísať e-mail alebo volať na tel. číslo: +421 948 616 786.

×

Make an appointment and we’ll contact you.